Montaż autonomicznych bram wjazdowych

Jednym z nowoczesnych rozwiązań sprawdzających się na każdej posesji są automatyczne bramy wjazdowe na pilota. Oferujemy profesjonalny montaż konstrukcji dwuskrzydłowych, które posiadają niezawodny silnik ułatwiający ich użytkowanie. Znajdują zastosowanie zarówno w gospodarstwach domowych, jak i na terenach firm czy instytucji, takich jak biurowce, placówki medyczne, hale magazynowe czy produkcyjne. Napędy, w jakie zostały wyposażone, mają też przystępne ceny. Konstrukcje oferowane przez naszych specjalistów gwarantują komfort, ponieważ nie wymagają wysiadania z pojazdu i ręcznego otwierania.  Automatyka sprawdza się także na działkach mających wjazd przy ruchliwej ulicy – można bardzo sprawnie dostać na posesję bez blokowania ruchu.

Elementy automatycznej bramy wjazdowej

Nasze rozwiązania gwarantują sprawną obsługę i odnajdują się w wielu obiektach. Konstrukcje te posiadają napędy oraz lampki ostrzegawcze. Najważniejszą częścią jest jednak centrala sterująca, regulująca siłę działania napędów oraz określająca czas automatycznego otwierania się skrzydeł. Nowoczesne dwuskrzydłowe bramy wjazdowe na pilota, jakie montujemy, mają anteny poprawiające zasięg systemu oraz fotokomórki uniemożliwiające zamknięcie w chwili przejazdu auta. Zajmujemy się sprzedażą konstrukcji z silnikiem, o którego montażu najlepiej pomyśleć na wczesnym etapie budowy obiektu. Modele te wymagają bowiem doprowadzenia instalacji elektrycznej umieszczanej w gruncie. Zadanie to warto powierzyć specjalistom, ponieważ w tym przypadku niezbędne jest doświadczenie oraz dysponowanie profesjonalnymi narzędziami. Nasi fachowcy zawsze z przyjemnością doradzą w wyborze najodpowiedniejszych rozwiązań.

Napędy w bramach automatycznych

Proponujemy stabilne i sprawdzone rozwiązania z napędami śrubowymi, nazywanymi też ślimakowymi. Przesuwają się one liniowo wzdłuż korpusu siłownika, dzięki czemu przenoszą siłę na skrzydła. Zazwyczaj są mocowane na 1/3 wysokości konstrukcji. Innym typem są siłowniki z ramieniem łamanym, umieszczane na słupach o dużym przekroju poprzecznym. Tego typu nowoczesne dwuskrzydłowe bramy wjazdowe na pilota są estetyczne, ponieważ ich silniki są niewidoczne od strony wjazdu. Nasza firma montuje też automatyczne napędy podziemne wyposażone w mechanizmy odpowiadające za otwieranie i zamykanie skrzydeł. Elementy te są szczególnie narażone na zużycie, dlatego zwracamy uwagę na to, by były wykonane z trwałych materiałów, takich jak mosiądz. Osoby chcące zwiększyć ich żywotność, mogą przeprowadzać zabiegi konserwacyjne.

Automatyka w bramach wjazdowych – korzyści

Posiadanie zaawansowanej technologicznie konstrukcji pozwala na komfortowe wjeżdżanie na teren posesji nawet podczas brzydkiej pogody. W tym przypadku nie istnieje ryzyko samoczynnego zamknięcia skrzydła pod wpływem wiatru, co mogłoby prowadzić do zarysowania karoserii samochodu. Nasze rozwiązania nie wymagają otwierania ręcznego – wystarczy jedynie nacisnąć przycisk. Ważne są także kwestie bezpieczeństwa. Użytkownicy nowoczesnych dwuskrzydłowych automatycznych bram wjazdowych nie muszą wysiadać z pojazdu, by otworzyć lub zamknąć skrzydła, dlatego sprawdzają się także wśród osób niepełnosprawnych, które będą dzięki temu bardziej samodzielne. Piloty mają kilkunastometrowy zasięg, dzięki czemu można ich używać z dużej odległości. Cechują się solidną obudową i wyjątkową prostotą obsługi.

Szeroki wybór bram wjazdowych

Wszystkim osobom oferujemy niezawodne rozwiązania tworzone z wysokojakościowych materiałów. Nasze konstrukcje różnią się od siebie między innymi wysokością, grubością, odcieniem kolorystycznym oraz sposobem montażu. Wszystkie z nich wyposażamy w systemy wykrywania przeszkód, co oznacza, że nie zamkną się, gdy wykryją niepożądany obiekt. Mają także centralę sterującą, silnik o dużej mocy oraz odbiornik do przekazywania sygnału. Gwarantujemy fachowe doradztwo, atrakcyjne ceny i terminową realizację każdego zlecenia. W celu zapoznania się ze szczegółami oferty zapraszamy do kontaktu.

Translate »