Ogrodzenia gabionowe Łódź

Nasza firma sprzedaje i montuje ogrodzenia gabionowe w Łodzi, budowane ze stalowych siatek przypominających metalowe kosze. Wypełniamy je dowolnym kruszcem, takim jak kolorowe szkło, beton, cegły, kostki granitowe, skały wulkaniczne, kamienie polne czy łupany piaskowiec. Tego typu materiały można skompletować samodzielnie lub nabyć w składach budowlanych. Oferowane przez nas konstrukcje nie szkodzą środowisku naturalnemu i zdrowiu człowieka. Są spotykane między innymi w miastach, ponieważ częściowo tłumią dźwięki samochodów i zasłaniają posiadłość, gwarantując maksimum prywatności. Można je stawiać na nierównych terenach, a ich wznoszenie nie wymaga tworzenia fundamentów.

Gabiony – uniwersalne i bezpieczne rozwiązanie dla każdej posesji

Solidne rozwiązania, jakie proponujemy, zwiększają poczucie bezpieczeństwa mieszkańców, ponieważ minimalizują ryzyko dostania się na działkę osób niepożądanych. Ich zalety to ponadczasowość oraz możliwość zmiany aranżacji poprzez wymianę wypełnienia. Modułowa budowa naszych ogrodzeń gabionowych sprzedawanych w Łodzi sprawia, że dopasowanie ich do stylistyki obiektu będzie wyjątkowo proste. Doskonałym pomysłem jest zasadzenie w pobliżu roślin wijących. Oplotą one konstrukcję i nadadzą jej wyjątkowego uroku. Oferujemy estetyczne płoty o różnych wielkościach i kształtach. Z naszych materiałów można budować także inne elementy ogrodowe, takie jak ławki, altany lub donice. Są one uniwersalne, dlatego bardzo dobrze komponują się z innymi surowcami, takimi jak beton, cegła czy kamień.

Jak montujemy nasze ogrodzenia gabionowe?

Nasza firma gwarantuje profesjonalny montaż ogrodzeń gabionowych, na który składa się osadzenie stalowych słupów w ziemi, przygotowanie betonowej wylewki, zamontowanie metalowych koszy oraz wypełnienie ich wybranym surowcem. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na najwyższym poziomie, terminową realizację każdego zlecenia oraz atrakcyjne ceny. Aby poznać szczegóły naszej, oferty zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Translate »