Ogrodzenia grabionowe mazowieckie

Proponujemy niezawodne, estetyczne i ponadczasowe rozwiązania, które doskonale komponują się zarówno z obiektami nowoczesnymi, jak i klasycznymi. Sprzedajemy ogrodzenia gabionowe w województwie mazowieckim i zapewniamy fachowe doradztwo, atrakcyjne ceny oraz szybką realizację każdego zamówienia. Konstrukcje te nie wymagają przeprowadzania skomplikowanych zabiegów konserwacyjnych. Można z nich budować także murki, donice, furtki oraz ławki współgrające z ogrodową zielenią. Są one wykonane ze słupów osadzonych w gruncie oraz koszów oporowych o różnych kształtach i przekrojach. Do ich produkcji wykorzystujemy zgrzewaną siatkę z drutu, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz działania czynników atmosferycznych. Może być więc wystawiana na wilgoć, mróz, czy silne promieniowanie UV.

Ogrodzenia gabionowe – ekologiczne i proste w montażu

Wewnątrz konstrukcji znajdują się kruszce, takie jak szkło, granit, trawertyn, marmur lub piaskowiec. Materiały te są termoizolacyjne, co oznacza, że zimą chronią budynek przed chłodem, natomiast latem zatrzymują część ciepła. Można na nich sadzić niektóre gatunki roślin, dzięki czemu ogrodzenia gabionowe oferowane przez nas w województwie mazowieckim, prezentują się zachwycająco. Omawiane konstrukcje kierowane są do osób ceniących sobie szybkość realizacji. Ich montaż nie jest skomplikowany, ponieważ nie wymaga wykorzystywania specjalistycznych narzędzi ani fundamentowania. Można je bowiem stawiać na nierównych podłożach. Ponadto ich wypełnienia przyjmują różne kształty i odcienie, dlatego dopasowanie ich do stylistyki obiektu będzie łatwe. Płoty te zestawiane są chętnie z drewnianymi deskami, ocieplającymi ich surowy wygląd.

Ogrodzenia gabionowe – dla kogo?

Nasze konstrukcje są stabilne i bardzo solidne, przez co wytrzymują długi czas nawet w trudnych warunkach. Sprawdzają się w obiektach położonych w sąsiedztwie ruchliwych ulic lub w centrach miast, gdyż częściowo tłumią hałasu. Jednocześnie ogrodzenie to jest bardzo eleganckie, a więc doskonale sprawdza się jako dodatkowy element ozdobny na posesji.

Translate »