Ogrodzenia gabionowe Wielkopolska

Dla klientów z Wielkopolski przygotowujemy oryginalne ogrodzenia gabionowe, znajdujące zastosowanie na prywatnych oraz firmowych posesjach. Jako ich wieloletni producent gwarantujemy, że są to siatki wysokiej jakości odporne na uszkodzenia mechaniczne. Oprócz tego, dzięki ocynkowaniu, są one doskonale zabezpieczone przed korozją.

Gabiony to niezwykle oryginalne ogrodzenia, które produkujemy i montujemy zgodnie z oczekiwaniami klientów. W naszej ofercie znajduje się wiele ciekawych pomysłów na ich wykonanie, ale jeśli mają Państwo własne koncepcje na ich wykonanie, jesteśmy otwarci na współpracę. Zrealizujemy każde takie zlecenie, zawsze gwarantując najwyższą jakość i satysfakcję z efektów.

Jak dopasować ogrodzenia gabionowe do otoczenia domu?

Modułowa konstrukcja umożliwia stawianie ogrodzeń gabionowych w najróżniejszej formie. Płot z metalowych koszy może np. otaczać całą posesję. Innym pomysłem będą pojedyncze słupki z gabionów, połączone np. deskami na różnej wysokości. Świetnie prezentują się również niższe dekoracyjne murki lub płot, którego poszczególne elementy ustawione są kaskadowo – np. od najwyższego do najniższego. 

Kolor surowca, który będzie wypełniał metalowe kosze, warto dopasować do elewacji budynku, dzięki czemu zachowana zostanie estetyczna spójność. Najczęściej umieszcza się w nich kamienie, jednak można także dowolnie mieszać ze sobą inne materiały takie jak np. szkło, kruszywo czy drewno.

Zapewnij sobie ciszę i prywatność dzięki ogrodzeniom gabionowym

Doskonała izolacja akustyczna oraz ochrona przed ciekawskimi spojrzeniami przechodniów czy sąsiadów to przykładowe zalety, jakie mają ogrodzenia gabionowe montowane przez nas m.in. w Wielkopolsce. Oprócz tego konstrukcja architektoniczna, która stanie na działce zapewni ochronę przed niepożądanymi gośćmi. Odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie czynników pogodowych przetrwa wiele lat w doskonałym stanie.

To tylko część z wielu zalet tego rozwiązania! Wybór naszej oferty ogrodzeń z gabionów, gwarantuje większą prywatność na posesji! Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą, zachęcamy do składania zamówienia!

Translate »