Ogrodzenia gabionowe świętokrzyskie

Wykonujemy ogrodzenia gabionowe dla klientów m.in. z województwa świętokrzyskiego. Są one doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą, aby ich posesja była otoczona nietypową, oryginalną konstrukcją architektoniczną. Poza estetycznym wyglądem wyróżnia ją również trwałość.

Uniwersalność tego płotu sprawia, że z powodzeniem można go stawiać wokół obiektów mieszkalnych lub firmowych wybudowanych w różnych stylach. Warto również wspomnieć o aspekcie ekologicznym. Gabiony wypełnia się naturalnym surowcem takim jak np. granit lub piaskowiec. W efekcie takie ogrodzenie jest nie tylko przyjazne środowisku, ale i odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie wilgoci.

Ogrodzenia gabionowe produkowane na indywidualne zamówienie

Modułowa konstrukcja ogrodzeń gabionowych sprawia, że można dowolnie kształtować ich formę. Wykonane z metalowej siatki kosze umożliwiają tworzenie konstrukcji o różnej wysokości, szerokości czy długości, zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami. Powstają z nich zarówno dekoracyjne murki, jak i solidne, masywne płoty.

Nie mają Państwo pomysłu na wygląd takiej konstrukcji? Z przyjemnością zajmiemy się przygotowaniem projektu, który będzie doskonałym uzupełnieniem i wizytówką posesji! Dopasujemy go do każdego stylu architektonicznego, a jednocześnie uwzględnimy wszystkie sugestie i potrzeby! Gwarantujemy, że nasze realizacje sprostają oczekiwaniom nawet bardzo wymagających osób.

Jakie są zalety ogrodzeń gabionowych?

Klienci m.in. z województwa świętokrzyskiego, którzy zdecydują się zamówić nasze ogrodzenia gabionowe, zyskują:

  • ciekawą ozdobę posesji, która doskonale współgra z elewacją domów i budynków firmowych zbudowanych w nowoczesnym stylu,
  • barierę dźwiękową – metalowe kosze wypełnione kamieniami częściowo tłumią hałas dobiegający z ulicy,
  • indywidualnie dopasowane wzornictwo – oferujemy szeroki wybór modeli,
  • bezpieczeństwo – ogrodzenie z gabionów zabezpiecza przed nieproszonymi gośćmi,
  • prywatność – konstrukcja chroni przed ciekawskimi spojrzeniami,
  • trwałą, stabilną i masywną konstrukcję architektoniczną, którą można postawić także na nierównym terenie.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego!

Translate »