Montaż ogrodzeń

Konstrukcja gabionowa cechuje się dużymi rozmiarami oraz masą, ale podczas jej montażu nie trzeba wykonywać dodatkowych prac budowlanych, takich jak wylewki fundamentów. Jesteśmy producentem oferującym sprawdzone ogrodzenia, które można dopasować do powierzchni każdej posesji. Gwarantujemy także fachowe doradztwo techniczne i terminową realizację zlecenia, dlatego nasze usługi cieszą się doskonałą opinią. Wszystkim osobom ceniącym ponadczasowe i niezawodne rozwiązania proponujemy montaż ekologicznych ogrodzeń. Jako godna zaufania firma tworzymy trwałe elementy odporne na działanie czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne.

Z czego składają się ogrodzenia gabionowe?

Od lat przygotowujemy konstrukcje wykonane z wysokojakościowych koszy ze stalowych siatek, które można wypełniać materiałami, takimi jak kostka brukowa, cegła, ceramika, szkło, łupiny orzecha kokosowego, marmur, granit czy otoczaki. Jest to rozwiązanie nieszkodzące środowisku naturalnemu, ponieważ gabiony powstają z naturalnych surowców. Ich uniwersalny wygląd sprawia, że elementy, jakie montujemy, znajdują zastosowanie zarówno w obiektach nowoczesnych, jak i klasycznych. Jako ceniony producent oferujemy płoty, którym niestraszny jest upływ czasu, dlatego prezentują się dobrze przez długie lata. Wszystkie z nich są stabilne i estetyczne. Klientom zapewniamy atrakcyjne ceny dla każdego ekologicznego ogrodzenia oraz gwarantujemy wysoką ich trwałość. Jednocześnie zawsze przeprowadzamy prace porządkowe na koniec realizacji zlecenia. Wykonujemy zadania zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa budowlanego i dbamy o bezpieczeństwo pracowników.

Charakterystyka ogrodzeń gabionowych

Nasze płoty sprawdzają się zarówno na prywatnych posesjach, jak i na terenach wielu firm oraz instytucji. Zachwycają  surowym wyglądem i oryginalną stylistyką, dzięki czemu są wybierane przez osoby ceniące niebanalne rozwiązania aranżacyjne. Nieregularne kształty wypełnień, jakimi cechują się konstrukcje gabionowe, skutecznie rozpraszają fale dźwiękowe, co oznacza, że hałasy pochodzące z zewnątrz, takie jak odgłosy przejeżdżających samochodów, są wyraźnie przytłumione. Charakteryzują się masywnością i stabilnością, przez co można je montować na nierównym terenie. Bez problemu znoszą niewielkie ruchy podłoża oraz wibracje. Jesteśmy producentem trwałych i ekologicznych ogrodzeń stalowych, które zachowują swój piękny wygląd przez długi czas. Polecamy także nasze niewielkie murki ogrodowe odgradzające rośliny, które są dostępne w najróżniejszych kształtach.

Zastosowanie ogrodzeń gabionowych

W naszej ofercie dostępne są konstrukcje o szerokim spektrum zastosowania. Idealnie komponują się z naturalnym otoczeniem, takim jak parki czy skwery, jak i obiektami modernistycznymi, dlatego spotyka się je często w centrach dużych miast, obok fontann, biurowców lub wieżowców. Służą również jako obudowa niewielkich altanek, chroniąca je przed wiatrem oraz spojrzeniami przechodniów. Najczęściej z gabionów tworzy się wysokie płoty, które stawiamy na całej szerokości działki lub na wybranym przez klienta fragmencie. Kamienne lub szklane wypełnienie stalowych koszy świetnie wygląda z betonem, cegłą, metalem oraz innymi materiałami. Część osób zlecających montaż wykorzystuje ekologiczne surowce o różnej wielkości oraz kolorystyce i podświetla je ogrodowymi lampkami, co zapewnia im piękny wygląd także po zmroku.

Odporność ogrodzeń gabionowych

Jesteśmy producentem montującym trwałe ogrodzenia, będące ciekawą alternatywą dla drewnianych płotów, które są bardziej podatne na uszkodzenia. Wytrzymałość proponowanych przez nas  konstrukcji z biegiem lat się zwiększa, a dzieje się tak na skutek wrastania w nie systemów korzeniowych roślin posadzonych w pobliżu. Szacuje się, że mogą być one użytkowane nawet 50 lat, bez konieczności przeprowadzania napraw, czy wymieniania poszczególnych części. Podczas demontażu gabionów część osób wykorzystuje elementy wypełnień do ozdabiania rabat ogrodowych, dzięki czemu propozycje, jakie oferujemy, są nie tylko ekonomiczne, ale i ekologiczne.

Translate »