Ogrodzenia gabionowe dolnośląskie

Nasza firma montuje ogrodzenia gabionowe w województwie dolnośląskim, które stawiane są na prywatnych działkach oraz w przestrzeniach publicznych. Można je wypełniać szkłem, marmurem, granitem i innymi surowcami w różnych odcieniach kolorystycznych. Konstrukcje te z powodzeniem zastępują zwykłe siatki czy murki, a ich montaż jest łatwy, ponieważ nie wymaga przygotowywania betonowych wylewek. Doskonale komponują się zarówno z obiektami nowoczesnymi, jak i klasycznymi. Cenią je osoby poszukujące estetycznych i praktycznych rozwiązań odpornych na uszkodzenia mechaniczne, takie jak pękanie. Kosze, z których zbudowana jest ta konstrukcja, są wyjątkowo trwałe.

Korzyści wynikające z wyboru ogrodzenia gabionowego

Oferowane przez nas konstrukcje przyjmują kształt prostopadłościanu i składają się z kilku komór. Choć wyglądają bardzo masywnie, to jednak nie wymagają przygotowywania solidnej podbudowy. Ogrodzenia gabinowe montujemy na terenie całego województwa dolnośląskiego. Mogą być one umieszczane na nierównym podłożu, ponieważ osiadają pod wpływem własnego ciężaru. Osoby decydujące się na to rozwiązanie nie muszą też wyrównywać terenu. Wszystkie nasze konstrukcje są odporne na oddziaływanie warunków pogodowych, takich jak wahania temperatury i opady deszczu, jak również na uszkodzenia mechaniczne. Zachowują swój piękny wygląd nawet po wielu latach użytkowania. Za najtrwalsze uznaje się kosze z drutu ocynkowanego, powlekanego powłoką PCV, którym niestraszne jest działanie korozji.

Najważniejsze zalety naszych ogrodzeń gabionowych

Klienci cenią nasze konstrukcje takze za pewne właściwości akustyczne. W pewnym stopniu tłumią one hałasy dochodzące z zewnątrz, dlatego są polecane np. dla osób mieszkających w centrach miast lub w pobliżu ruchliwych ulic. Ponadto ogrodzenia gabionowe nie wymagają malowania ani przeprowadzania zabiegów konserwacyjnych. Występują zarówno w formie ciężkich płotów, jak i niewielkich murków. Sprzedawane przez nas elementy na terenie województwa dolnośląskiego są niepowtarzalne, a dzięki modułowej budowie można je składać według własnych upodobań.

Translate »